Motto naszej firmy to terminowość, zaufanie i solidność
F

O nas

Kilka słów o nas:

Biuro rachunkowe Rachmistrz świadczy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową firm. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również spółki kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta.
Biuro powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założyciela firmy. Właścicielką Firmy jest Ilona Małkowska posiadająca licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów nr 47349/2010.
Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Nasze biuro to szybka pomoc dla właścicieli firm, którzy nie mają czasu na samodzielne angażowanie się w sprawy księgowo-kadrowe i chcą ograniczyć do minimum kontakt z urzędami i dokumentami.

Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów, dlatego biuro księgowe znajduje się na terenie monitorowanym. Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Dzięki doświadczeniu możemy Państwu zaoferować wszelką pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

KONTAKT

BIURO RACHUNKOWE "RACHMISTRZ"
ILONA MAŁKOWSKA
UL. DWORCOWA 31 LOK. 8
09-402 PŁOCK

 

TEL./FAX: 24 366 61 28
KOM. 517 950 492
E-MAIL: BIURORACHMISTRZ@POCZTA.FM

BIURO RACHUNKOWE PŁOCK

STRONA GŁÓWNA
O NAS
OFERTA
CENNIK
KONTAKT